Biblioteka filmów

Okoniowe patenty

Paweł, Sati i Leon wybrali się nad piękne jezioro w północnej części kraju, aby tam spróbować sił z miejscowymi okoniami. Wyszła z tego letnia zabawa co się zowie...

Spinningowy ultra light

Waldemar Stachniak zaprasza nad lubelskie rzeczki pstrągowe, gdzie zademonstruje Wam sposób łowienia na spinning ultralekki.

Feeder i match - jeziorowe potyczki

Marek Rytka i Saturnin Jabaji stanęli do koleżeńskiego "pojedynku" o to, którą metodą da się złowić więcej i ładniejszych ryb. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami!

Z echosondą na lodzie

Saturnin Jabaji prezentuje różne techniki łowienia podlodowego z wykorzystaniem miniaturowej echosondy podłączonej do smartfona. Czysta wygoda i pełna skuteczność!

Wędkarstwo podlodowe 4 - żuki, kozy i diabełki

Zbyszek "Mormyszka" Janiszewski prezentuje jak łowić okonie tymi przynętami rodem z Rosji. Warto ich spróbować!

Morskie wilki

Wojtek "Sandaczowy Dziadek" Szymański i Paweł Mirecki wybrali się na północne rubieże Europy, co w sumie nie jest niczym dziwnym. Zaskoczenie czeka dopiero tego, kto przekona się w jakich okolicznościach przyszło im wędkować...

Finał Matrix Feeder Cup 2017

Kolejny już raz finałowe starcie o tytuł najlepszego wędkarza cyklu zawodów Matrix Feeder Cup odbyło się na Przystanku Stawy w Grębowie. Zmaganiom także w tym roku towarzyszyła nasza kamera.

Feederowy maraton

Dwóch wędkarzy i cała doba w towarzystwie ryb. Method feeder i pellet waggler - która z tych metod okazała się lepsza? Będziecie mieli okazję się przekonać sami, oglądając niniejszy film.