Biblioteka filmów

Methodowe strategie

Dwaj wędkarze, Marcin Kostera i Paweł Smyk, spotkali się nad brzegiem łowiska obfitującego w duże karpie oraz „sportowe” leszcze, gdzie obaj wcześniej nigdy nie łowili. Jak nasi bohaterowie poradzili sobie w takiej sytuacji? Sprawdźcie sami!

Wędkarski patrol

Relacja z rajdów na urokliwe łowiska, obfitująca w emocjonujące hole szczupaków, okoni i pstrągów.

Klenie z małej rzeczki na spinning

Trzecia i ostatnia część filmowej opowieści o łowieniu kleni. Tym razem Paweł, Grzesiek oraz Arek postanowili sprawdzić, jakie niespodzianki kryje w sobie nurt pewnej niewielkiej i niezwykle urokliwej rzeczki.

60 mil od Grenlandii

Lodowate wichry dmiące tam od bieguna północnego aż gdzieś poza Labrador oraz zimny Prąd Wschodniogrenlandzki nie zniechęciły nas do szykowania wędek, ponieważ jak ogólnie wiadomo, w łowisku pogoda może być tylko dobra lub lepsza.

Zimowy spinning

Dla swoich ukochanych ryb potrafią pojechać na drugi koniec Polski i przedzierać się przez głębokie zaspy, by tylko dotrzeć nad brzeg rzeki. Łowcy troci, bo o nich mowa, nie boją się srogich mrozów i śniegu.

Wyprawa na sandacze

Wysoka woda, wiatr i inne "atrakcje" potrafią wędkarzom spłatać figla. Z filmu dowiecie się, jak sobie radzić w takich sytuacjach oraz jak... zachować dobry humor i wiarę w sukces.

Wyprawa na sumy

Różne metody, różne łowiska - sum zawsze taki sam: wielki, brzuchaty i wąsaty. Silurus glanis sum!

Z pamiętnika trociarza - Zima

Zima to dla wielu okres wędkarskiego wypoczynku. Istnieje jednak rzesza wędkarzy, którzy nadejście nowego roku traktują jako początek, a w zasadzie najważniejszą część nowego sezonu.