Biblioteka filmów

Morskie wilki

Wojtek "Sandaczowy Dziadek" Szymański i Paweł Mirecki wybrali się na północne rubieże Europy, co w sumie nie jest niczym dziwnym. Zaskoczenie czeka dopiero tego, kto przekona się w jakich okolicznościach przyszło im wędkować...

Finał Matrix Feeder Cup 2017

Kolejny już raz finałowe starcie o tytuł najlepszego wędkarza cyklu zawodów Matrix Feeder Cup odbyło się na Przystanku Stawy w Grębowie. Zmaganiom także w tym roku towarzyszyła nasza kamera.

Feederowy maraton

Dwóch wędkarzy i cała doba w towarzystwie ryb. Method feeder i pellet waggler - która z tych metod okazała się lepsza? Będziecie mieli okazję się przekonać sami, oglądając niniejszy film.

Szczupakowe jigowanie - przynęty i techniki

Celem wyprawy Pawła Mireckiego i Grześka Sicińskiego tym razem były łowiska szkierowe. Długa zima sprawiła, że chętne do współpracy szczupaki teraz jakoś nie kwapiły się do spontanicznych ataków i prowokowanie ich do brań stało się trudne.

Czorsztyńskie diabły

Epicka wyprawa na sandacze z Zalewu Czorsztyńskiego, gdzie wybrali się Paweł Mirecki i Saturnin Jabaji. Spotkali tam miejscowych kolegów, z którymi wypłynęli na głębokie tonie u stóp Pienin.

Toniowe drapieżniki część 2 - Finał

Ostateczne starcie ze szczupakami buszującymi w toni pewnego pięknego jeziora. Zobaczycie tu jak znaleźć takie ryby i jak się do nich dobrać. Kopalnia wiedzy o łowieniu w toni!

Toniowe drapieżniki część 1 - Prolog

Gdy zawodzi obławianie strefy przydennej, warto zainteresować się, czy drapieżniki nie przemieszczają się w toni za stadami białorybu. Jeśli tak, to trzeba się do nich dobrać. Film ten jest zapisem pierwszej części zmagań z sandaczami i szczupakami w toni jeziorowej.

Morski spławik

Możliwości łowienia ryb w Bałtyku jest naprawdę dużo. Wakacje nad polskim morzem wcale nie muszą nas ograniczać do pilnowania grajdołka i snucia marzeń o zbliżającym się sezonie wędkarskim. Waldemar Ptak i Marcin Zagóra spróbują zachęcić wszystkich do sięgnięcia po najprostszą z wędek, którą jest bat.