Biblioteka filmów

Feeder i match - jeziorowe potyczki

Marek Rytka i Saturnin Jabaji stanęli do koleżeńskiego "pojedynku" o to, którą metodą da się złowić więcej i ładniejszych ryb. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami!

Z echosondą na lodzie

Saturnin Jabaji prezentuje różne techniki łowienia podlodowego z wykorzystaniem miniaturowej echosondy podłączonej do smartfona. Czysta wygoda i pełna skuteczność!

Wędkarstwo podlodowe 4 - żuki, kozy i diabełki

Zbyszek "Mormyszka" Janiszewski prezentuje jak łowić okonie tymi przynętami rodem z Rosji. Warto ich spróbować!

Morskie wilki

Wojtek "Sandaczowy Dziadek" Szymański i Paweł Mirecki wybrali się na północne rubieże Europy, co w sumie nie jest niczym dziwnym. Zaskoczenie czeka dopiero tego, kto przekona się w jakich okolicznościach przyszło im wędkować...

Finał Matrix Feeder Cup 2017

Kolejny już raz finałowe starcie o tytuł najlepszego wędkarza cyklu zawodów Matrix Feeder Cup odbyło się na Przystanku Stawy w Grębowie. Zmaganiom także w tym roku towarzyszyła nasza kamera.

Feederowy maraton

Dwóch wędkarzy i cała doba w towarzystwie ryb. Method feeder i pellet waggler - która z tych metod okazała się lepsza? Będziecie mieli okazję się przekonać sami, oglądając niniejszy film.

Szczupakowe jigowanie - przynęty i techniki

Celem wyprawy Pawła Mireckiego i Grześka Sicińskiego tym razem były łowiska szkierowe. Długa zima sprawiła, że chętne do współpracy szczupaki teraz jakoś nie kwapiły się do spontanicznych ataków i prowokowanie ich do brań stało się trudne.

Czorsztyńskie diabły

Epicka wyprawa na sandacze z Zalewu Czorsztyńskiego, gdzie wybrali się Paweł Mirecki i Saturnin Jabaji. Spotkali tam miejscowych kolegów, z którymi wypłynęli na głębokie tonie u stóp Pienin.