Biblioteka filmów

Wędkarstwo podlodowe - Odwilżowe przynęty

ZA DARMO! Ostatni lód to świetna okazja do wyłowienia się za wszystkie czasy. Ryby biorą dobrze, ale warto poznać kilka ciekawych sposobów na nie...

Trzy łowiska

ZA DARMO! Trzy różne łowiska jeziorowe, na które wybrał się Wojtek Szymański, to miejsca akcji niniejszego filmu. Zobacz i przekonaj się, co skrywają ich tonie!

Methoda alternatywna

Trzej wędkarze wybrali się nad ustronne mazowieckie jeziorko, aby tam w spokoju ćwiczyć alternatywne przynęty do method feedera.

DAM na drapieżniki

Ten film jest zapisem wideo testów rozwiązań spinningowych proponowanych przez firmę DAM.

Wędkarstwo podlodowe - Mróz

Nasza ekipa wybrała się na taflę zamarzniętego jeziora w samym środku zimy, aby próbować mniej lub bardziej znanych przynęt podlodowych.

Okoń - decydujące starcie

Paweł Mirecki odwiedził podlaską żwirownię zaopatrzony w komplet przynęt gumowych, aby sprawdzić, jak żerują okonie po pierwszych przymrozkach.

Wędkarskie abecadło - Tyczka

Tematem instruktażu Eweliny i Wojtka Wernickich jest metoda zestawu skróconego, czyli tzw. tyczka. Duża dawka praktycznych porad, ładne ryby i iście wędkarska atmosfera.

Arsenał na drapieżniki

Dwaj wędkarze, Wojtek i Mateusz, wybrali się na wody rozległego jeziora, aby przetestować sporą garść wędkarskiego sprzętu.