Biblioteka filmów

Skałołazy

Zobaczycie tu twardą męską przygodę kilku pasjonatów łososi, którzy wybrali się nad skaliste wybrzeże wielkiego jeziora gdzieś hen daleko, za siódmą górą i dziesiątą rzeką. Ze spinningiem i muchówką w ręku....

Profesjonalny trolling

Witajcie na pokładzie łodzi łososiowej Marcina Ramutkowskiego z Rumii, który wprowadzi Was w tajniki swojej morskiej pasji. Opowie o stosowanych przez siebie rozwiązaniach i zademonstruje ich działanie.

Wędkarskie triki

Jeśli maj, to na szczupaki. Oglądając ten film poznacie szereg sposobów i trików przydatnych do połowu wielkich jeziorowych samic, żerujących w najlepsze po odbytym już tarle.

Wędkarstwo podlodowe - Odwilżowe przynęty

ZA DARMO! Ostatni lód to świetna okazja do wyłowienia się za wszystkie czasy. Ryby biorą dobrze, ale warto poznać kilka ciekawych sposobów na nie...

Trzy łowiska

ZA DARMO! Trzy różne łowiska jeziorowe, na które wybrał się Wojtek Szymański, to miejsca akcji niniejszego filmu. Zobacz i przekonaj się, co skrywają ich tonie!

Methoda alternatywna

Trzej wędkarze wybrali się nad ustronne mazowieckie jeziorko, aby tam w spokoju ćwiczyć alternatywne przynęty do method feedera.

DAM na drapieżniki

Ten film jest zapisem wideo testów rozwiązań spinningowych proponowanych przez firmę DAM.

Wędkarstwo podlodowe - Mróz

Nasza ekipa wybrała się na taflę zamarzniętego jeziora w samym środku zimy, aby próbować mniej lub bardziej znanych przynęt podlodowych.