Biblioteka filmów

DAMy radę drapieżnikom

Barwna i obfitująca w ryby opowieść o naszej drugiej wyprawie do Holandii tropem wielkich okoni, ale nie tylko...

Dragoni nad Dunajcem

Wędkarski zwiad nad Dunajcem, na tzw Dolnym OS, gdzie można łowić na spinning. Zobaczycie tu różne sposoby wędkowania, od prowadzenia klasycznej obrotówki po wyrafinowane mikrojigi.

Savage Gear na płytkiej wodzie

Paweł Mirecki testuje nowe przynęty Savage Gear, jak tez różne systemy zbrojenia, wiosną na szkierowych płyciznach odwiedzanych przez szczupaki.

Wędkarskie wakacje

Barwna opowieść o rodzinnym wyjeździe na Sardynię tropem bassów. Zobaczycie tu nie tylko ryby, ale i krajobrazy, poznacie ciekawą historię i jej świadków - zabytki.

Dwa oblicza feedera

Feeder niejedno ma imię. Pozwala łowić wyrośnięte amury i karpie, ale także punktować drobnicą. Można łowić na koszyk zwykły, jak i metodowy.

Walka z wiatrakami

Walka z holenderskim wiatrem przypomina czasem walkę z wiatrakami. Mimo to naszym bohaterom udało się złowić to i owo podczas ich pierwszego pobytu w kraju tulipanów...

Picker na Mazowszu

Witajcie na wczesnowiosennych mazowieckich łowiskach. Nasi bohaterowie postanowili sprawdzić, co w nich pływa, a zabrali do tego celu lekkie wędki z drgającymi szczytówkami.

Skarby północy

Wyobraźcie sobie grupę przyjaciół na Północy, rzuconych w sam środek łowisk wokół słynnej wyspy Hitra. Jak co roku przyciąga ich tam nadzieja na złowienie tytułowych skarbów tych wód.