Biblioteka filmów

Wędkarskie wakacje

Barwna opowieść o rodzinnym wyjeździe na Sardynię tropem bassów. Zobaczycie tu nie tylko ryby, ale i krajobrazy, poznacie ciekawą historię i jej świadków - zabytki.

Dwa oblicza feedera

Feeder niejedno ma imię. Pozwala łowić wyrośnięte amury i karpie, ale także punktować drobnicą. Można łowić na koszyk zwykły, jak i metodowy.

Walka z wiatrakami

Walka z holenderskim wiatrem przypomina czasem walkę z wiatrakami. Mimo to naszym bohaterom udało się złowić to i owo podczas ich pierwszego pobytu w kraju tulipanów...

Picker na Mazowszu

Witajcie na wczesnowiosennych mazowieckich łowiskach. Nasi bohaterowie postanowili sprawdzić, co w nich pływa, a zabrali do tego celu lekkie wędki z drgającymi szczytówkami.

Skarby północy

Wyobraźcie sobie grupę przyjaciół na Północy, rzuconych w sam środek łowisk wokół słynnej wyspy Hitra. Jak co roku przyciąga ich tam nadzieja na złowienie tytułowych skarbów tych wód.

Skałołazy

Zobaczycie tu twardą męską przygodę kilku pasjonatów łososi, którzy wybrali się nad skaliste wybrzeże wielkiego jeziora gdzieś hen daleko, za siódmą górą i dziesiątą rzeką. Ze spinningiem i muchówką w ręku....

Profesjonalny trolling

Witajcie na pokładzie łodzi łososiowej Marcina Ramutkowskiego z Rumii, który wprowadzi Was w tajniki swojej morskiej pasji. Opowie o stosowanych przez siebie rozwiązaniach i zademonstruje ich działanie.

Wędkarskie triki

Jeśli maj, to na szczupaki. Oglądając ten film poznacie szereg sposobów i trików przydatnych do połowu wielkich jeziorowych samic, żerujących w najlepsze po odbytym już tarle.