Biblioteka filmów

Wyprawa na sandacze

Wysoka woda, wiatr i inne "atrakcje" potrafią wędkarzom spłatać figla. Z filmu dowiecie się, jak sobie radzić w takich sytuacjach oraz jak... zachować dobry humor i wiarę w sukces.

Wyprawa na sumy

Różne metody, różne łowiska - sum zawsze taki sam: wielki, brzuchaty i wąsaty. Silurus glanis sum!

Z pamiętnika trociarza - Zima

Zima to dla wielu okres wędkarskiego wypoczynku. Istnieje jednak rzesza wędkarzy, którzy nadejście nowego roku traktują jako początek, a w zasadzie najważniejszą część nowego sezonu.

Morskie opowieści

Przewodnik po łowieniu morskim dostępnym dla każdego. Łowimy belony, flądry i dorsze, demonstrując najlepsze techniki i przynęty, wyjaśniając zasady wyboru miejsca i czasu połowu.

W krainie wikingów

Przewodnik po szwedzkich łowiskach. Szkiery, jeziora i rzeki odkrywają swe sekrety dzięki naszym ekspertom od spinningu i muszki.

Z pamiętnika trociarza - Lato

Ten film poświęcony jest łowieniu troci wędrownej w ciepłej porze roku. Wraz ze wzrostem temperatur łowienie troci nieco zmienia się i dlatego dzień trociarza latem jest inny niż zimą.

Operacja pstrąg

Precyzyjny instruktaż łowienia łososiowatych w wodach stojących na spinning i muszkę. Mnóstwo ryb, porady i wskazówki, a wszystko okraszone wędkarskim humorem.

Nowoczesne przynęty gumowe

W naszym filmie szczegółowo omawiamy serię nowoczesnych przynęt gumowych.