Biblioteka filmów

Z gruntówką na sumy

Największy spośród słodkowodnych drapieżników w Europie. Nosi miano bezwzględnego zabójcy, który pochłania wszystkie mniejsze ryby, nie gardzi ptactwem wodnym, a mówi się też o przypadkach atakowania innych zwierząt oraz ludzi.

O dwóch takich. co łowili karpie

Karpiowe łowisko Jeżewiec. Andrzej Kucułyma i Dariusz Burzymowicz przedstawiają profesjonalny i szczegółowy instruktaż dotyczący zarówno nęcenia, jak i odpowiedniego montażu zestawów karpiowych.

Ryby z głębin

Wylądowaliśmy tym razem w samym środku raju dla wędkarzy morskich. Postanowiliśmy sprawdzić, w czym tkwi urok łowienia potężnych ryb z głębin i nie zawiedliśmy się.

Methodowe strategie

Dwaj wędkarze, Marcin Kostera i Paweł Smyk, spotkali się nad brzegiem łowiska obfitującego w duże karpie oraz „sportowe” leszcze, gdzie obaj wcześniej nigdy nie łowili. Jak nasi bohaterowie poradzili sobie w takiej sytuacji? Sprawdźcie sami!

Wędkarski patrol

Relacja z rajdów na urokliwe łowiska, obfitująca w emocjonujące hole szczupaków, okoni i pstrągów.

Klenie z małej rzeczki na spinning

Trzecia i ostatnia część filmowej opowieści o łowieniu kleni. Tym razem Paweł, Grzesiek oraz Arek postanowili sprawdzić, jakie niespodzianki kryje w sobie nurt pewnej niewielkiej i niezwykle urokliwej rzeczki.

60 mil od Grenlandii

Lodowate wichry dmiące tam od bieguna północnego aż gdzieś poza Labrador oraz zimny Prąd Wschodniogrenlandzki nie zniechęciły nas do szykowania wędek, ponieważ jak ogólnie wiadomo, w łowisku pogoda może być tylko dobra lub lepsza.

Zimowy spinning

Dla swoich ukochanych ryb potrafią pojechać na drugi koniec Polski i przedzierać się przez głębokie zaspy, by tylko dotrzeć nad brzeg rzeki. Łowcy troci, bo o nich mowa, nie boją się srogich mrozów i śniegu.