Biblioteka filmów

Ryby z głębin

Wylądowaliśmy tym razem w samym środku raju dla wędkarzy morskich. Postanowiliśmy sprawdzić, w czym tkwi urok łowienia potężnych ryb z głębin i nie zawiedliśmy się.

O dwóch takich. co łowili karpie

Karpiowe łowisko Jeżewiec. Andrzej Kucułyma i Dariusz Burzymowicz przedstawiają profesjonalny i szczegółowy instruktaż dotyczący zarówno nęcenia, jak i odpowiedniego montażu zestawów karpiowych.

Z gruntówką na sumy

Największy spośród słodkowodnych drapieżników w Europie. Nosi miano bezwzględnego zabójcy, który pochłania wszystkie mniejsze ryby, nie gardzi ptactwem wodnym, a mówi się też o przypadkach atakowania innych zwierząt oraz ludzi.

Wędkarski patrol

Relacja z rajdów na urokliwe łowiska, obfitująca w emocjonujące hole szczupaków, okoni i pstrągów.

Methodowe strategie

Dwaj wędkarze, Marcin Kostera i Paweł Smyk, spotkali się nad brzegiem łowiska obfitującego w duże karpie oraz „sportowe” leszcze, gdzie obaj wcześniej nigdy nie łowili. Jak nasi bohaterowie poradzili sobie w takiej sytuacji? Sprawdźcie sami!

Klenie z małej rzeczki na spinning

Trzecia i ostatnia część filmowej opowieści o łowieniu kleni. Tym razem Paweł, Grzesiek oraz Arek postanowili sprawdzić, jakie niespodzianki kryje w sobie nurt pewnej niewielkiej i niezwykle urokliwej rzeczki.

Zimowy spinning

Dla swoich ukochanych ryb potrafią pojechać na drugi koniec Polski i przedzierać się przez głębokie zaspy, by tylko dotrzeć nad brzeg rzeki. Łowcy troci, bo o nich mowa, nie boją się srogich mrozów i śniegu.

60 mil od Grenlandii

Lodowate wichry dmiące tam od bieguna północnego aż gdzieś poza Labrador oraz zimny Prąd Wschodniogrenlandzki nie zniechęciły nas do szykowania wędek, ponieważ jak ogólnie wiadomo, w łowisku pogoda może być tylko dobra lub lepsza.