Biblioteka filmów

Wakacje w Finlandii

Reportaż z urlopu z wędkami, jaki w Finlandii spędziła ekipa z WMH. Film, nakręcony z przymrużeniem oka, ciekawie opowiada o współczesnej Finlandii.

Sposób na węgorza

Cześć naszej ekipy wybrała się nad odludne jezioro, gdzie wprowadzamy widza w tajniki połowu węgorzy na wędki gruntowe w wodach śródlądowych. Druga część ekipy WMH z Pawłem Mireckim i Waldkiem Ptakiem rzuciła wyzwanie Bałtykowi, także tam łowiąc okazałe węgorze.

King of the Jerkbait

Kompedium wiedzy na temat łowienia woblerami, w tym jerkami. Fachowy, przystępny instruktaż w wodach obfitujących w drapieżniki.

W krainie wielkich łowów

Piękne łososie i waleczne halibuty, a do tego magiczna sceneria Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie. Wystarczy usiąść wygodnie przed telewizorem, by razem z nami wziąć udział w wielkiej wędkarskiej przygodzie.

Sposób na belonę

Ta egzotyczna dla wielu ryba odwiedzająca regularnie polskie wody przybrzeżne potrafi dostarczyć sporo emocji także wędkarzom-urlopowiczom, a my podpowiadamy, gdzie i jak ją złowić.

Big Game in Kenya

Kto poznał już smak egzotycznych wypraw wędkarskich na marliny i żaglice, ten z przyjemnością obejrzy nasz film.

Sandacze z gruntu

Łowienie na martwą rybkę jest w Polsce bardzo popularne, ale nie wszyscy wiedzą, jak się do tego zabrać. Tym razem swoje sposoby pokazują Paweł Mirecki i Saturnin Jabaji.

Szukając troci

Tym razem dwóch Pawłów – Mirecki oraz Nadrowski oraz Mateusz zapraszają Was na zimową wyprawę nad rzekę łososiową.