Biblioteka filmów

Sposób na szczupaka

Nowe, skuteczne gumy oraz ciekawe techniki prowadzenia przynęt zaprezentowane przez Tomka Krysiaka i Pawła Mireckiego, którzy tym razem wzięli pod swoje skrzydła kolegę po kiju ze znacznie młodszej generacji.

UST-124

Film ten opowiada o jednej z wypraw na rodzime dorsze w typowo swojskich okolicznościach przyrody.

Sposób na węgorza

Cześć naszej ekipy wybrała się nad odludne jezioro, gdzie wprowadzamy widza w tajniki połowu węgorzy na wędki gruntowe w wodach śródlądowych. Druga część ekipy WMH z Pawłem Mireckim i Waldkiem Ptakiem rzuciła wyzwanie Bałtykowi, także tam łowiąc okazałe węgorze.

Wyprawa na karpie

Wraz z Holendrami, Belgami, Niemcami i Anglikami udaliśmy się do Gosławic pod Koninem na wspaniałe łowisko karpiowe. Była to świetna okazja, by przekonać się, jakie metody stosują koledzy z zagranicy.

Wakacje w Finlandii

Reportaż z urlopu z wędkami, jaki w Finlandii spędziła ekipa z WMH. Film, nakręcony z przymrużeniem oka, ciekawie opowiada o współczesnej Finlandii.

W krainie wielkich łowów

Piękne łososie i waleczne halibuty, a do tego magiczna sceneria Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie. Wystarczy usiąść wygodnie przed telewizorem, by razem z nami wziąć udział w wielkiej wędkarskiej przygodzie.

King of the Jerkbait

Kompedium wiedzy na temat łowienia woblerami, w tym jerkami. Fachowy, przystępny instruktaż w wodach obfitujących w drapieżniki.

Big Game in Kenya

Kto poznał już smak egzotycznych wypraw wędkarskich na marliny i żaglice, ten z przyjemnością obejrzy nasz film.