Biblioteka filmów

Wakacje w Finlandii

Reportaż z urlopu z wędkami, jaki w Finlandii spędziła ekipa z WMH. Film, nakręcony z przymrużeniem oka, ciekawie opowiada o współczesnej Finlandii.

W krainie wielkich łowów

Piękne łososie i waleczne halibuty, a do tego magiczna sceneria Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie. Wystarczy usiąść wygodnie przed telewizorem, by razem z nami wziąć udział w wielkiej wędkarskiej przygodzie.

King of the Jerkbait

Kompedium wiedzy na temat łowienia woblerami, w tym jerkami. Fachowy, przystępny instruktaż w wodach obfitujących w drapieżniki.

Big Game in Kenya

Kto poznał już smak egzotycznych wypraw wędkarskich na marliny i żaglice, ten z przyjemnością obejrzy nasz film.

Sposób na belonę

Ta egzotyczna dla wielu ryba odwiedzająca regularnie polskie wody przybrzeżne potrafi dostarczyć sporo emocji także wędkarzom-urlopowiczom, a my podpowiadamy, gdzie i jak ją złowić.

Sandacze z gruntu

Łowienie na martwą rybkę jest w Polsce bardzo popularne, ale nie wszyscy wiedzą, jak się do tego zabrać. Tym razem swoje sposoby pokazują Paweł Mirecki i Saturnin Jabaji.

Sposób na sandacza

Sposobów jest conajmniej kilka, ale w tym filmie skupiliśmy się na bodaj najbardziej znanej technice łowienia sandaczy - z opadu na przynęty gumowe.

Płocie - spławik i drgająca szczytówka

Film szkoleniowy poświęcony łowieniu płoci metodą spławikowej odległościówki angielskiej (match) oraz lekkiej drgającej szczytówki (quivertip) w łowisku jeziorowym.