Biblioteka filmów

Czterdziestolatek na rybach

Jak można świętować, gdy stuknie czwarty dziesiątek lat? Oczywiście na rybach! Tak, jak nasi bohaterowie, którzy postanowili świętować z wędkami w ręku...

Jesienne wariacje

Trzy rożne łowiska, zapas przynęt i wędek a na dodatek piękne jesienne plenery - kto by nie chciał tak spędzać wolnego czasu, przy okazji testując nowości?

Wakacyjne patenty

Urlopowy wyjazd to dla wielu wędkarzy jedyna możliwość, aby spędzić więcej czasu nad wodą. Podpowiadamy, jak maksymalnie wykorzystać takie okoliczności.

Przegląd technik podlodowych

Nie tylko błystka podlodowa i mormyszka, tak samo jak nie tylko okoń, płoć czy leszcz. Co i jak zatem jeszcze można? Zobaczcie na tym filmie!

Pikantna zasiadka

Czy wiecie, że ryby także lubią zapach dobrze przyprawionego mięsa? Wychodząc z tego założenia postanowiliśmy je właśnie w ten sposób podkarmić...

DAMy radę drapieżnikom

Barwna i obfitująca w ryby opowieść o naszej drugiej wyprawie do Holandii tropem wielkich okoni, ale nie tylko...

Dragoni nad Dunajcem

Wędkarski zwiad nad Dunajcem, na tzw Dolnym OS, gdzie można łowić na spinning. Zobaczycie tu różne sposoby wędkowania, od prowadzenia klasycznej obrotówki po wyrafinowane mikrojigi.

Savage Gear na płytkiej wodzie

Paweł Mirecki testuje nowe przynęty Savage Gear, jak tez różne systemy zbrojenia, wiosną na szkierowych płyciznach odwiedzanych przez szczupaki.