Biblioteka filmów

Batmen & Jokers

Bat i feeder nad Kanałem Żerańskim oznacza tylko jedno: duuuużo ryb wśród których co jakiś czas trafia się "bonus". Ale za to dużo okazji do łowienia technicznego no i podchodzenia z humorem do realiów mazowieckich łowisk PZW.

Gumą w szczupaka

Rugia, Rugia... Szczupakowe Eldorado tuż za polską granicą. Blisko, a ryby olbrzymie. Jak widać, można... Paweł i Leon wybrali się, aby sprawdzić jak to wszystko wyglada w praktyce.

Powrót na zaporówkę

Dawno temu odwiedziliśmy słowackie sandacze, zamieszkujące zbiorniki zaporowe. Pora na spotkanie po latach. Zapraszamy!

Czterdziestolatek na rybach

Jak można świętować, gdy stuknie czwarty dziesiątek lat? Oczywiście na rybach! Tak, jak nasi bohaterowie, którzy postanowili świętować z wędkami w ręku...

Jesienne wariacje

Trzy rożne łowiska, zapas przynęt i wędek a na dodatek piękne jesienne plenery - kto by nie chciał tak spędzać wolnego czasu, przy okazji testując nowości?

Wakacyjne patenty

Urlopowy wyjazd to dla wielu wędkarzy jedyna możliwość, aby spędzić więcej czasu nad wodą. Podpowiadamy, jak maksymalnie wykorzystać takie okoliczności.

Przegląd technik podlodowych

Nie tylko błystka podlodowa i mormyszka, tak samo jak nie tylko okoń, płoć czy leszcz. Co i jak zatem jeszcze można? Zobaczcie na tym filmie!

Pikantna zasiadka

Czy wiecie, że ryby także lubią zapach dobrze przyprawionego mięsa? Wychodząc z tego założenia postanowiliśmy je właśnie w ten sposób podkarmić...