Instrukcja obsługi

Jak korzystać z systemu VoD WMH

Wprowadzenie

System VoD WMH umożliwia oglądanie filmów wędkarskich online, do których dostęp uzyskuje się po wpisaniu odpowiedniego kodu. Aby korzystać z naszych zasobów, należy się zarejestrować, co trwa minutę i jest bardzo proste. Filmy do obejrzenia można wybierać spośród pozycji dostępnych w dziale „Oferta filmów”. Filmy, do których dostęp został już wykupiony, są zawsze dostępne po zalogowaniu się w dziale „Moje filmy” już bez konieczności wpisywania kodu. Kody są dołączane do wybranych numerów WMH; jest także możliwość ich zakupienia online w dziale „Oferta filmów” .

Pełna instrukcja obsługi

Rejestracja

Aby uzyskać dostęp do zasobów wideo, należy się zarejestrować w naszym systemie. Aby to uczynić, kliknij napis „Rejestracja” w prawym górnym rogu strony. Po przeniesieniu do formularza rejestracyjnego wpisz w odpowiednie pola swój adres e-mail, podaj i potwierdź hasło (co najmniej 8 znaków, w tym conajmniej jedna cyfra), a następnie kliknij przycisk „Zarejestruj”. Utworzone w ten sposób konto jest od razu aktywne i w pełni funkcjonalne.

Logowanie

Aby zalogować się do systemu VoD WMH, kliknij przycisk „Logowanie” w prawym górnym rogu strony. Po przeniesieniu do panelu logowania wpisz dane, które zostały przez Ciebie podane w czasie rejestracji.

Zapomniane hasło

Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, kliknij na napis „Nie pamiętam hasła” w panelu logowania, następnie wpisz adres e-mail podany w czasie rejestracji i zatwierdź je, klikając przycisk „Wyślij e-mail”. Link do aktywacji nowego hasła zostanie wysłany. Kliknij na niego, podaj e-mail, hasło, potwierdź je i zatwierdź wszystko przyciskiem „Reset”. Twoje nowe hasło zostało aktywowane i możesz się dzięki niemu zalogować.

Jakie filmy można obejrzeć w VoD WMH?

Są to filmy o tematyce wędkarskiej. Aktualna oferta jest dostępna w dziale „Oferta filmów”.

Czym są kody dostępu i jak je można uzyskać?

Kod dostępu umożliwia obejrzenie konkretnego filmu spośród dostępnych w dziale „Oferta filmów”. Unikalne kody są dołączane do wybranych numerów miesięcznika WMH. Można je także zakupić, klikając „Kup kod” pod tytułem wybranego filmu w dziale „Oferta filmów”. Kody są także udostępniane za darmo podczas akcji promocyjnych WMH. Uzyskany kod należy wpisać do odpowiedniego okienka w dziale „Tu wpisz kod”. Po jego zatwierdzeniu można już obejrzeć online wybrany film.

Filmy z już wykupionym dostępem

Filmy, do których dostęp został już wykupiony, pojawiają się w dziale „Moje filmy” i można do nich w każdej chwili wracać już bez konieczności wpisywania kodu dostępu. Wymagane jest tylko zalogowanie się na swoje konto.